Samočinné hasící systémy

xxx>Nabídka služeb>Samočinné hasící systémy

Samočinný systém navržený převážně pro zařízení s vyšším rizikem vzniku požáru, zabezpečující ochranu proti požáru a zneškodnění požáru v jeho počátcích.

Možnosti využití:

počítačové servery, telefoní ústředny, generátory elektrického proudu, kabelové rozvody, kontrolní panely, soustruhy, motory autobusů, osobních a nákladních automobilů, lodní motory, zemědělské stroje, obráběcí a svářecí stroje, chemické laboratoře, sklady s hořlavými látkami, čerpací stanice aj.

Aktivace systému

Systém se aktivuje po detekci ohně. Pro detekci ohně slouží detekční hadička vyrobená ze specielního polymeru citlyvého na teplotu. Tato hasička je rozvedena v tzv. rizikové zóně a proto při případném vzniku požáru je schopna ihned reagovat na změnu teploty. Hadička praskne v místě vzniku nejvyšší teploty a zneškodní oheň v jeho počátku. U chráněných zařízení velice citlivých na změnu teploty je možno aplikaci hasiva vyvolat i zapojením čidla do systému SHS FireDeTec®

Složení SHS FireDeTec®

Systém se skládá z nádoby s hasivem a ventilu s detekční hadičkou u přímého hašení nebo ventilu s detekční hadičkou a kovovým potrubím u nepřímého hašení, součástí systému je také manometr, který slouží ke kontrole tlaku v nádobách a detekčních hadičkách.

Potřebujete více informací?

Vyplňte následující formulář

Jméno a přijmení: *
Telefon:
E-mail: *
Požadované informace: *
Opište kód: * captcha


*) Povinná položka

Titulní strana | Nabídka služeb | IMS certifikát | Historie společnosti | Kontakty společnosti | Zásady zpracování osobních údajů | Zajímavé odkazy | Facebook

© Copyright 2009 - Kvapilík - Požární ochrana - Vyšehoří 69, 78901 Zábreh, Tel./Fax (+420) 583 238 866, Mobil: (+420)603 494 254, E-mail:   

Tvorba www stránek © Winternet